İstanbul Rent A Car Hizmeti

loading

KUR HESAPLA

Ülkemizin en kalabalık ve en çok turist tarafından ziyaret edilen şehri İstanbul'da kaliteli ve güvenilir rent a car hizmeti almak büyük önem taşımaktadır. İstanbul'un turistik ve tarihi mekanlarını gezerek olağanüstü bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsanız havalimanirentacar.com.tr tam da size göre. İstanbul ve çevre bölgelerindeki şubelerimizden dilediğiniz aracı arzu ettiğiniz süre için kiralayabilirsiniz, hem de çok uygun ücretlere.
  
Havalimanirentacar.com.tr üzerinden kiralayacağınız araçlarda, fiyat garantisi sunulmaktadır. Bu araçların uzun dönem kiralamalarında indirimli fiyat seçeneklerinden de eş zamanlı olarak yararlanabilirsiniz. İster iş ister turistik seyahatlerinizde haftalık ve aylık araç kiralama kampanyalarımızdan fayadalanabilirsiniz.

Firmamız, İstanbul'daki havalimanlarında da hizmet sunmaktadır. İç hatlar ve dış hatlar terminallerde, araçlarınız İstanbul'a varmadan sizi bekliyor olacaktır. Dilediğiniz zaman araçları kullanmaya başlayabilir ve isterseniz teslimat sırasında da ödeme de yapabilirsiniz.

İstanbul'da oto kiralama hizmeti
sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Araç kiralama hizmeti alacağınız firmanın güvenilir olması önemlidir. Yanlış firmadan rent a car hizmeti almak sizi çeşitli sıkıntılara sokabilir. Kurumsal olmayan firmalardan araç kiraladığınızda:

- rezerve ettiğiniz araç yerine farklı araç sınıfı teklif edilebilir,
- anlaşılan ücret ile talep edilen ücret arasında farklılıklar olabilir,
- kasko veya trafik sigortası olmayan veya diğer resmi evrakları eksik araçlar teslim edilebilir,
- periyodik bakımı ve muayenesi yapılmamış araçlar teslim edilebilir,
- teslimat sırasında kayıt altına alınmayan hasarların bedeli iade sırasında talep edilebilir,
- teslimat sırasında nakit veya kredi kartı provizyonu şeklinde verdiğiniz depozit bedeli dönüşte iade edilmeyebilir,

Bu ve benzeri sıkıntılarla karşılaşmamak için tercihinizi kurumsal ve güvenilir firmalardan yana yapmanız önem arzetmektedir.

Güvenilir Rent A Car Firması

Havalimanirentacar.com.tr firmamızın tüm araçları sigortalı ve kaskoludur. İstanbul içi ve İstanbul dışındaki yolculuklarınızda sıkıntı yaşamamanız için sadece periodik araç bakımları ve araç muayeneleri titizlikle yapılmış araçlar kiraya verilmektedir.  

Havalimanirentacar.com.tr
sitemiz üzerinden rezervasyon yaparak, İstanbul'da rent a car hizmeti alabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık veya daha uzun dönemlik kiralamalar yaparak, İstanbul'un tüm noktalarını gezebilir ve tüm güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
© 2020 havalimanirentacar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X