Kurumsal

loading

KUR HESAPLA

2005 yılında kurulan Aventour Rent A Car firmasının yeni iştiraki olan havalimanirentacar.com.tr, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere Türkiye genelinde rent a car hizmeti vermektedir. Filosundaki her bütçeye uygun ekonomik, orta ve üst segment araçlarla konforlu bir yolculuk yapmanızı hedeflemektedir. Kiralama öncesi ve sonrası, güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kaliteli bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı amaç edinmiştir.

Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanında uygun fiyatlarla rent a car hizmeti almayı mümkün kılan havalimanirentacar.com.tr sitesi üzerinden araç çeşitleri ve araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ekonomi, orta ve üst segment araçların yanı sıra lüks sınıf araçları da filosunda barındıran havalimanirentacar.com.tr, araç bakımları, kasko, trafik sigortası ve araç muayeneleri konusunda maksimum hassasiyet ile çalışmakta ve her koşulda müşterilerine üstün hizmet sunmaktadır.

Kısa dönem, aylık veya uzun dönem kiralama seçenekleri sunan firmamız fiyat-kalite oranını optimum seviyede tutmaya odaklanmıştır.

Adrese teslim ya da şubeden teslim seçenekleri ile daha kolay rent a car hizmeti almayı sağlayan firmamız kalite talebi yüksek müşterilerinin öncelikli tercihi haline gelmiştir.

havalimanirentacar.com.tr Türkiye’deki sayılı güvenilir rent a car firmaları arasındadır. Müşterilerimizin beklentilerini  karşılamak ve bize olan güvenlerini sürekli kılmak adına hizmet kalitemizi mümkün olan en üst seviyeye çıkarma gayreti içerisindeyiz.

Firmamızın internet sitesi olan havalimanirentacar.com.tr üzerinden kiralama işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
© 2019 havalimanirentacar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X